نظافت منزل | نظافتچی آقاحرفه ای | نظافت آشپزخانه |

نظافت در منزل

نظافت منزل نظافتچی آقا حرفه ای

نظافت منزل از قدیم الایام امری مهم و حیاتی بود در حدی که اگر دختری را برای خواستگاری انتخاب میکردند اولین سوال خانواده پسر از خانه داری و نظافت وغذاپختن خانم سوال می کردند و مادر شوهر با ورود به خانه خانواده عروس به نظافت و نزاکت آنها توجه می کردند تا به میزان خانه داری و توجه عروس و خانواده عروس پی ببرند و این یکی از معیارهای مهم در انتخاب زن زندگی برای پسرشون بود و این امر مهم در عصر الان هم به همان اندازه قدیم مهم و حیاتی هست و در دیدوبازدیدها به این اصول مهم خانه داری بانوی ایرانی توجه ویژه ای می شود .

تربیت و آموزش نظافتچی :

نظافت منزل و مرتب بودن منزل به اندازه ادب و تربیت افراد مهم هست و یه جورایی اگر نگاه عمقی داشته باشم تربیت و ادب هر شخص  و میزان نظافت و نزاکت وی رابطه ی مستیم به هم دارند چون یک انسان با تربیت براش خیلی مهمه که برای جلسه ای که می خواد بره سر و وضعیت ش تمیز و مرتب باشه معطر باشه و نقطه مقابل انسانی که از لحاظ تربیتی در وزنه سبکتری قرار دارد برای مهمترین جلسه زندگیش که شاید جلسه خواستگاری باشه با علم به این که ساعت فلان باید اونجا باشند دیر از خواب بیدار میشه دیر به فکر نظافت شخصی خودش میفته و شاید هم دیر به جلسه برسند و چندان براش مهم نیست که آیا مرتب و منظم هست و یا نه.

جرم گیری و نظافت فر :

تمیز کردن جرم و کپک و روغن ها و تکه های باقی مانده غذا در فر کاری بسیار سخت و طاقت فرسا در نظافت و تمیز کردن آشپزخانه ها می باشد و علاوه بر آن باعث ایجاد بوی بد و نا خوشایند در فضای آشپزخانه شما می شود . برای از بین بردن این تیکه های باقی مانده غذا و چربی ها مقداری جوش شیرین و سرکه و آب را مخلوط کنیدو به وسیله این محلول فر را شستشو دهید . شما می توانید برای انجام این کار از شرکت ما نیروهای نظافتی را بگیرید که برای از بین بردن جرم و چربی ها آموزش دیده اند و از بهترین روش ممکن استفاده میکنند . شرکت نظافتی آرین مهر با اعزام نظافتچی کاملا حرفه ای و با تجربه نیرویی را اعزام میکند که نظافت آشپزخانه شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد هایی ک علامت دار هستند باید وارد شوند*

لمس کنید > 66591007   شعبه مركزي متصل به تمام مناطق تهران

Clicky Today