شرکت خدماتی نظافتی

page1 2 - شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی آرین مهر با نظافتچی های با تجربه و تحصیل کرده در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

شرکت خدماتی نظافتی زیادی در سطح شهر وجود داره ولی کمتر شرکتی هست که با اخذ مجوز از وزارت کار و ثبت رسمی فعالیت بکند و شرکت خدماتی نظافتی ارین مهر مرینوس ۱۳۳ در این زمینه پیشگام بوده و با خذ مجوز از وزارت کار در خدمت مشتریان هست.

برای تماس با شرکت خدماتی نظافتی توجه داشته باشید با شرکت های معتبری تماس حاصل نمایید تا در صورت بروز مشکل پاسخگو باشند.

نظافت همیشه جز موارد مهم جامعه  بوده وهست از ذاین رو دوستان زیادی دراین زمینه فعالیت میکنند.

بعضی از مشتریان دلسوزی بیش هز حد به کار میبرند و وقتی یک بار نیرو از شرکت خدماتی نظافتی  میگیرند برای بار دوم با خود کارگر هماهنگ میکنند که کار خیلی خطرناکی هست و از مشتری های عزیز خواهش میکنیم جدا خودداری کنند و حتما با شرکت مورد نظر هماهنگ کنند.

از مردم عزیز خواهش میکنیم توصیه های پلیس رو جدی بگیرند برای نظافت باید با شرکت های معتبر تماس بگیرند و با هماهنگ کردن با کارگر خودشون رو با خطر مواجه نکنند.

شرکت خدماتی نظافتی ارین مهر مرینوس همیشه سعی کرده رضایت مشتریان رو جلب بکنه و از همه نظر پیشنهادات مشتریان رو مد نظر قرار بده.

ما همیشه سعی کردیم با بکار گیری از کارگرهای متخصص و باتجربه در زمینه نظافت جز پیشگامان نظافت باشیم و اخلاق مداری رو حفظ کنیم .

ما همیشه به کار گرامون اخلاق حرفه ای رو توصیه میکنیم و با بهترین کیفیت و کار و نظافت اخلاق را هم مد نظر قرار دادیم که شامل چشم پاکی و امین بودن و سر به زیر بودن حفظ حریم خانواده هست.

شرکت خدماتی نظافتی آرین مهر مرینوس ۱۳۳  در خدمت شما میباشد با ما همراه باشید و با ما تماس بگیریدتا بهترین نیرو و با کیفیت ترین نظافت را ارئه بدیم.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد هایی ک علامت دار هستند باید وارد شوند*

لمس کنید > 66591007   شعبه مركزي متصل به تمام مناطق تهران

Clicky Today