نظافت شرکت ها

شركت ها - كارخانه ها - نظافت صنعني

نظافت شرکت ها

امروزه باتوجه به رشدو گسترش شرکت ها و کارخانه ها از نظر اقتصادی ،تمیز و مرتب بودن و داشتن یک محیط زیبا وهمینطور با دیزاین خوب بسیار اهمیت دارد.

تمامی شرکت ها به خصوص شرکت های مواد غذایی از آن دسته از کارخانه هایی هستند که به واسطه تولید مواد غذایی نیاز مبرم به دستگاه های نظافت صنعتی دارند، نظافت کارخانه ها به واسطه استفاده از اسکرابر ها به بهترین نحو انجام می گیرد.در این میان دستگاه نظافت صنعتی کفشو گزینه مناسبی برای شستشو و نظافت سالن ها می باشد.

لزوم توجه به مسئله نظافت در مراکز تجاری

در طی چندسال گذشته، با احداث و بوجود آمدن مراکز تجاری  بسیارزیادی در بافت شهری تهران که نکته قابل توجهی می باشدباعث شده است تا بسیاری از سازندگان تلاش کنند تا اینکه بتوانند یک مجموعه فاخر و زیبایی را ارائه دهند.

قطعا نظافت و لزوم توجه به آن از اهمیت بالایی برای مدیران وصاحبان این مجموعه مسئله ای حایز اهمیت می باشد وهمینطور عدم توجه به این موضوع اثزات تبعات بسیار بدی در پی خواهد داشت.

در نظافت منازل معمولا برای تمیزی سطوح نیاز زیادی به ابزرآلات خاص ویا صنعتی نداریم اول اینکه   مساحت سطح بسیار کمی در منزل داریم واینکه وقتی می توانیم با وسایل معمولی که مورد استفاده قرار میگیرد کار را به نحو احسنت انجام دادپس بهتراست کار خودمان را سخت نکنیم.

بهمین خاطر بایستی بجای استفاده از جاروبرقی معمولی از جاروبرقی های صنعتی استفاده کرد تا هم کاررا بسیار آسان کند و هم اینکه باعث انجام بسیار دقیق تر می شود.

اغلب مدیران و مسئولان مجموعه های مختلف تجاری بزرگ با استفاده از اسکرابر یاهمان (کفشو) برای شستشوی سطوحی ازجنس سنگ، سرامیک و غیره سالن های خود به راحتی تمیز نگه می دارند.

روش شستشوی مکانیزه بدون فوت زمان می شود بصورت کاملا مدرنیزه کف سالن و به طور همزمان شستشو و خشک می شود.

امتیازات وویژگی های جاروبرقی کوله ای

  • دارای صدای بسیارپایین و ظاهری زیبا
  • دارای چرخ های به نسبت بزرگ برای آسان ساختن جابه جایی دستگاه
  • مناسب جهت کار در مکان های پرتردد و پر تراکم
  • مناسب جهت جمع آوری گرد و خاک و زباله های خشک
  • دارای ابعاد و ظاهری مناسب به منظور استفاده در هتل ها و همچنین مراکز تجاری
  • دارای بدنه پلاستیکی با مقاومت بالا به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه در زمان کاربر
  • برخورداری از کابل های برق بلند و بسیار مقاوم برای استفاده در محیط های تجاری و اداری
  • دارای پیچ تنظیم قدرت مکش موتور

و در اخر  اینکه پاکت های مخصوصی دارد که می توان ذرات ریز گرد و خاک را فیلتر کرد و همینطور از خروج مجدد آن ها از خروجی هوای دستگاه جلوگیری می کند.

سویپر صنعتی

مورد بعدی  سویپر صنعتی ، جاروی محوطه ای می باشد که برای نظافت و بهداشت سالن های ورزشی اماکن تجاری سالن های ادارات، نظافت صنعتی و کاربرد دارد. از این دستگاه نظافت صنعتی نیز همینطور  برای نظافت اماکن متبرکه و جارو کردن کف سالن های ورزشی و استفاده میشود.
شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم www.ebrahimco.com

شرکت  ابراهیم یکی از بزرگترین سازندهای وسایل نظافتی صنعتی در این زمینه می باشد.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد هایی ک علامت دار هستند باید وارد شوند*

لمس کنید > 66591007   شعبه مركزي متصل به تمام مناطق تهران

Clicky Today