نظافت دفترکار | نظافتچی آقا | نظافتچی خانم | قیمت نظافت | نظافتچی دفترکار

نظافت دفترکار

 نظافت دفترکارنظافتچی آقا نظافتچی خانمشرکت آرین مهر نظافتچی دفترکار شما ابعاد اجتماعی دارد و سیستم تعاملی را نشان میدهد . شستشو یک راه برای رسیدن به پاکیزگی فیزیکی است و معمولا با آب و مواد شوینده انجام می شود .روش های تمیز کردن در بسیاری از موارد با هم متفاوت می باشند و هر سطح و مکانی نیازمند نظافت خاص و ویژه آنجاست و باید با دقت و جزئیات کافی انجام شود. شرکت نظافتی آرین مهر با اعزام نظافتچی  حرفه ای ، نظافت شرکت و محل کار شما را به طور کامل بر عهده می گیرد.

سوال :قبلا که شرکت نظافتی نبود شرکتها و دفتر کارها که به صورت مقطعی نظافتچی دفترکار می گرفتند چجوری نظافتچی خود را تامین میکردند ؟

جواب : در سالهای گذشته حرفه ای بنام نظافتچی وجود نداشت چه برسه به این که  نظافتچی منزل ، نظافتچی محل کار ، نظافتچی دفتر کار ،نظافتچی راه پله هم نبود هنر نظافت فقط تو دست زنان خانه دار بود و بس و چنانچه مدیر می خواست دفترکار خود را نظافت کند یا از کارمندان استفاده میکرد یا از زنان خانه دار نیازمند به کار استفاده میکرد و یا اخرین گزینه از سر میدان کارگر اقا میاورد که اینها هیچکدام بصورت تخصصی کار بلد نبودند .

کارگر سرمیدون که هر روز یه کاری انجام میداد کارمند شرکت هم که مشخصه بهترینش زنان خانه دار بود که اونها هم اکثر کارها مثل نظافت دیوار ها ،نظافت شیشه ها ،نظافت پله ها  نمی تونستند انجام بدهند و فقط به نظافت کف ، نظافت سرویسهای آشپزخانه نظافت سرویسهای حموم و دستشویی رو انجام میدادند.تا این که شرکت آرین مهر این خلاء رو نیاز مبرم دید تا برطرف کند .

نظافتچی آقا و نظافتچی خانم

شرکت آرین مهر با آموزش و پرورش نظافتچی آقا و خانم  این مسئله که برای خیلی ها جنگ اعصاب شده بود را برطرف کرد تا مدیران برای نظافت دفترکار خود با یک تماس بتوانند این مسئله را حل کنند و نظافتچی دفتر کار  با نظافت حرفه ای این اطمینان را به کارفرمایان داده ایم تا با اعتماد و اطمینان به کار خود مشغول شده و فقط به پیشرفت کار خود بیندیشند.

قیمت نظافت دفترکار :

نظافت دفترکار یه کار اصولی و خاص هست که اگر کسی بخواهد از شرکت نظافتی آرین مهر نظافتچی خودش را تهیه کند بهتر است با قیمتهای کار مار اشنا باشید

نظافت دفترکار به انتخاب شما بستگی دارد که نظافتچی آقا بخواهید یا نظافتچی خانم که هر کدام بنا به زمان درخواستی ۴ ساعت ۶ ساعت و ۸ ساعت قیمتها به شرح ذیل می باشد

نظافتچی آقا ۴ ساعت ۴۵۰۰۰ تومان

نظافتچی آقا ۶ ساعت   ۵۵۰۰۰ تومان

نظافتچی آقا ۸ساعت   ۷۵۰۰۰ تومان

نظافتچی خانم ۴ساعت ۵۵۰۰۰ تومان

نظافتچی خانم ۶ ساعت ۷۰۰۰۰تومان

نظافتچی خانم ۸ ساعته ۸۵۰۰۰ تومان

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد هایی ک علامت دار هستند باید وارد شوند*

لمس کنید > 66591007   شعبه مركزي متصل به تمام مناطق تهران

Clicky Today