نظافت منزل با نظافتچی حرفه ای | نظافت محل کار | نظافت و پاکیزگی | نظافتچی منزل

photo 2017 08 01 18 32 24 225x300 - نظافت منزل با نظافتچی حرفه ای | نظافت محل کار | نظافت و پاکیزگی | نظافتچی منزل

نظافت منزل :

نظافت منزل یکی از مهمترین مشاعل روزمره هر بانوی ایرانی هست کلا معقوله نظافت و پاکیزگی و نظافتچی منزل امری است که بطور مستقیم با سلامت روحی و جسمی ما انسانها در ارتباط است و بدین گونه که محیط زندگی و کار ما باید تمیز و مرتب باشد  تا در سلامتی کامل باشیم و تجربه نشان داده که آدمهای افسرده به نظافت شخصی و عمومی خود ،نظافت منزل نظافت محل کارخود رسیدگی کمتری دارند و یا اصلا نظافت نمی کنند.

دیدگاه روانشناسی :

یکی از راه حلهای مهمی که روانشناسان به بیماران افسرده خود می دهند تا درمان افسردگی کند رسیدگی به نظافت شخصی ،نظافت منزل ، نظافت محل کار ،تغییر دکوراسیون ،استفاده از رنگهای شاد ،پیاده روی زیر نور آفتاب هست نظافت منزل همیشه باید در اولویت باشد.

منزل 768x1024 - نظافت منزل با نظافتچی حرفه ای | نظافت محل کار | نظافت و پاکیزگی | نظافتچی منزل

نظافتچی منزل شرکت آرین مهر :

نظافت آپارتمان رو به این صورت انجام میده که در ابتدا کلیه وسایل خورده ریز و جلوی دست و پا رو برمیدارند بعد با استفاده از محلول شیشه پاک کن و روزنامه شیشه های اپارتمان رو تمیز  میکنیم بعد با استفاده از محلول آب و تاید و وایتکس قاب پنجره هارو دقیق تمیز میکنیم خب تا اینجا شیشه ها و پنجره هارو نظافت شد.

 نظافت دیوارها :

در نظافت منزل با نظافتچی حرفه ای درابتدا دوتا سطل اورده یکی را مقداری تاید و وایتکس ریخته و سطل بعدی  هم آب تمیز بعد با استفاده از یک اسکاچ محلول آب وتاید و وایتکس رو روی دیوار کشیده تا جرم دیوار رو از بین ببرد و ضد عفونی کند بعد با استفاده از دستمال که از سطل آب تمیز برداشته کف کثیفی رو جمع می کنیم .

و این کار رو متر به متر از بالا دست انجام میدیم تا کل دیوار سطح بالا تمام شود بعد از چهارپایه پایین امده و دست پایین رو به همین ترتیب انجام میدیم و تا دیوار ها کامل تمیز و شسته شود در حین نظافت منزل و دیوارها دقت کنید برای جلو گیری از سایه انداختن و دو خطی شدن نظافت دیوار قسمت سایه افتاده را دوباره با دستمال تمیز کشیده تا سایه برطرف شود و کار به صورت یک نواخت تمیز شود .

نظافت سرویسهای بهداشتی

در این قسمت هم کار نظافتچی حرفه ای را بهتوتن توضیح می دهیم که با استفاده از یک فرچه متوسط و محلول آب و تاید وایتکس دیوارهای سرویسها رو ازبالا به پایین سرامیکها رو فرچه میکشیم و محلول تمیز کننده رو با فرچه به دیوارها میکشیم.بعد با آب کف و کثیفی رو شسته و تمیز می کنیم مرحله بعد با استفاده از محلول جوهر نمک سنگ دستشویی یا توالت فرنگی رو جرم گیر ریخته پنج دقیقه صبرمیکنیم و از سرویس خارج میشویم تا گاز جرم گیر از بین برود بعد رفته و فرچه میکشیم و جرم هارو از بین می بریم .

نکته خیلی مهم: خطر خطر خطر خطر

به هیچ عنوان محلول وایتکس و جوهرنمک را با هم مخلوط نکنید چون فعل و انفعال شیمیایی انجام میگیره که طی این فرایند گازی تولید میشه که قرار گرفتن  درمعرض این گاز تو سی ثانیه اول یک فرد بالغ را زمین گیر میکند و اگر بیشتر از دو دقیقه قرار بگیرید صددرصد اسم میگیرید پس مواظب باشید.

در این قسمت هم کار نظافتچی حرفه ای را بهتون توضیح می دهیم که با استفاده از یک فرچه متوسط و محلول آب و تاید وایتکس دیوارهای سرویسها رو ازبالا به پایین سرامیکها رو فرچه میکشیم و محلول تمیز کننده رو با فرچه به دیوارها میکشیم بعد با آب کف و کثیفی رو شسته و تمیز می کنیم مرحله بعد با استفاده از محلول جوهر نمک سنگ دستشویی یا توالت فرنگی رو جرم گیر ریخته پنج دقیقه صبر میکنیم و از سرویس خارج میشویم تا گاز جرم گیر از بین برود بعد رفته و فرچه میکشیم و جرم هارو از بین می بریم .

نکته خیلی مهم در نظافت منزل به هیچ عنوان محلول وایتکس و جوهرنمک را با هم مخلوط نکنید چون فعل و انفعال شیمیایی انجام میگیره که طی این فرایند گازی تولید میشه که قرار گرفتن  در معرض این گاز تو سی ثانیه اول یک فرد بالغ را زمین گیر میکند و اگر بیشتر از دو دقیقه قرار بگیرید صددرصد اسم میگیرید پس مواظب باشید.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد هایی ک علامت دار هستند باید وارد شوند*

لمس کنید > 66591007   شعبه مركزي متصل به تمام مناطق تهران

Clicky Today